Wolontariat przy parafii św. Marii Magdaleny w Działoszynie działa od kwietnia 2010 roku. Wspólnotę tworzy młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym . Aktualnie w wolontariacie jest  ponad 10 osób. Założycielem i opiekunem wolontariatu jest ks. proboszcz Jan Skibiński. Największym osiągnięciem wolontariuszy jest organizacja ,,Zimowisk” dla ponad 40 dzieci z naszej parafii. Wolontariat ma także udział w przygotowaniach Festynów Parafialnych, ,,Turniejów Dzikich Drużyn”, Orszaku Trzech Króli. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu powstała piękna wystawa fotografii ,,Ocalić od zapomnienia”. Znakiem rozpoznawczym naszych Wolontariuszy są żółte koszulki. Jeśli jesteś zainteresowany przyłączeniem się do naszej grupy to po prostu przyjdź i przekonaj się, że warto zostać Wolontariuszem.  Spotkania odbywają się w piątki po wieczornej Mszy świętej, o 18:45 w salce na plebanii.

czwartek,
18 października 2018